صفحات اجتماعی:
مشتریان | صفحه نخست | محصولات | درباره ما | دانلود | پشتیبانی | تماس با ما
 درباره ما
  • تاریخچه تاسیس کیادر 

ایده شکل گیری این مجموعه در دهه هفتاد خورشیدی و با ورود درب اتوماتیک و دیگر محصولات الکترونیکی به صنعت ساختمان شکل گرفت. در آن روزها بساری از محصولات مانند درب اتوماتیک، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته و آنتن مرکزی بیشتر جنبه لوکس و رفاهی داشت و به عنوان کالای الزامی مانند این روزها به شما نمی رفت.

در سال 1376 مدیران جوان و خلاق این مجموعه در شهرستان کرج مجموعه ای با نام هوشمند سیستم راه اندازی نمودند که خدمات الکترونیک مانند سیستم های حفاظتی، دوربین مدار بسته، آیفون تصویری و درب اتوماتیک به واحد های مسکونی و صنعتی ارایه می نمود.

در آن سالها دربهای اتوماتیک پارکینگی طرفدارانی پیدا کرده بود و محصولات بعضی از شرکت ها اروپایی بخصوص ایتالیایی توسط برخی از همکاران و تجار با سابقه وارد بازار مصرف گردیده بود و از سوی محصولات ابتکاری با استفاده از فناوری پنوماتیک طراحی شده بود که به دلیل قیمت مناسب و در دسترس بودن قطعات یدکی استقبال خوبی شده بود. ولی هنوز خبر چندانی از درب های اتوماتیک نفررو نبود و به ندرت و در برخی از هتل های و اماکن لوکس شاهد درب های اوماتیک نفر بودیم.

در اواخر دهه هفتاد و در سال 1379 مدیران مجموعه اقدام به ثبت شرکت هوشمند سازان بیتا  نموده و رسما وارد بازار حرفه ای این کسب و کار در سطح کشور گردیدند و با دیدگاه توسعه بازار در سال 1380 دفتر شعبه تهران را تاسیس نمودند.

  •  دپارتمان کیادر

به علت تعدد بخش های کاری و به جهت دیدگاه تخصصی مدیران مجموعه در ارایه خدمات بهتر، در سال 1384 دپارتمان فناوری دربهای اتوماتیک کیادر تاسیس و کیادر به عنوان یک برند فعال در زمینه تخصصی دربهای اتوماتیک و به ویژه دربهای تردد نفرو معرفی گردید. 

مهندسان کیادر درسال 1386 اقدام به طراحی و تولید درب اتوماتیک نفررو در داخل کشور نمودند و در سال 1388 در نمایشگاه ساختمان تهران اولین محصول اپراتور درب اتوماتیک را معرفی نمودند. همچنین با توجه به دوره رشد سریع  بازار مصرف این محصولات، و اقبال مصرف کنندگان نسبت به کالاهای اروپایی، کیادر اقدامبه دریافت نمایندگی رسمی شرکت سسامو ایتالیا نموده و با ارایه SESAMO و KIADOOR موفق به کسب بخشی از بازار درب اتوماتیک گردید.

کیادر در سالهای 1388و1389و1390و1394 حضور فعال در نمایشگاه هاه ساختمان داشته و در بسیاری از نمایشگاه های دیگر به عنوان بخشی از بدنه مجموعه هوشمند سازان بیتا اقدام به معرفی دستاورد های خود در حوزه درب اتوماتیک نموده است.

در سال 1390 مدیران شرکت هوشمند سازان بیتا با تکیه بر توان فنی و مهندسی مجموعه، اقدام به تاسیس واحد تولیدی و تحقیقاتی  با هدف طراحی و تولید انواع دربهای اتوماتیک، انواع گیت های کنترل تردد و چندین محصول خاص در منطقه صنعتی زیبادشت  کرج نمودند که موجب رشد و تثبیت برند کیادر و دیگر برندهای شرکت در بازار گردیده است.

اکنون پس از گذشت بیش از بیست سال از تاسیس مجموعه، مفتخریم که تونسته ایم چندین هزار درب اتوماتیک را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود در سطح کشور به صورت مسقیم و یا از طریق نمایندگان و شبکه فروش خود ارایه نمایم.

واحد تولیدی و تحقیقاتی
درباره سسامو ایتالیا
مأموریت
     
اطلاعات تماس: